Neutrik NBNC75BUU11 rearTWIST HD BNC Kablo Konnektörü 75 OHM
Stok Kodu
NBNC75BUU11
Garanti Süresi
2 Yıl
250,82 TL
26,72 TL den başlayan taksitlerle!
Saat 15:00'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilecektir
NEUTRIK NBNC75BUU11 BNC Konnektör
RearTWIST HD BNC kablo konektörü gerçek bir 75 Ω tasarım sunar ve HD uygulamaları için mükemmel şekilde uygundur.
Uygun kablolar:
Sıkma boyutu:
Pim: 1,6 mm (kare)
Kalkan: 7,36 mm (altıgen)
Açıklama: NBNC75B
Özellikler ve Avantajlar
  • Gerçek 75 Ω tasarım, katı HDTV / DVD gereksinimlerini karşılar
  • Rahat oturan pim ucu, dokunsal geri bildirim sağlar
  • Mükemmel kablo koruması ve tutma
  • Olağanüstü dayanıklılık için hassas İsviçre işlenmiş pirinç parçalar
  • Aksesuarlar 10 standart renkte renk kodlu bot, kıvırma aleti ve kalıpları içerir
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Neutrik NBNC75BUU11 rearTWIST HD BNC Kablo Konnektörü 75 OHM Neutrik NBNC75BUU11 rearTWIST HD BNC Kablo Konnektörü 75 OHM En İyi Fiyatlarla, Anında Destek, Hızlı Teslimat, 2 Yıl Distribütör Garantili Ürünler, Proje Uygulama Stüdyo │ DJ │ Sahne │ Ses │ Işık │ Görüntü │ Ev Eğlence NBNC75BUU11