Audac CS1000S/W Tavan veya Duvar İçi Subwoofer 100W/8 Ohm 200 Watt
Stok Kodu
CS1000S/W
Kategori
Garanti Süresi
2 Yıl
0,00 TL
Saat 15:00'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilecektir
AUDAC CS1000S/W Ceiling Or In-Wall Subwoofer 100W/8 Ohm 200 Watt
CS1000S, süper ince tasarıma sahip 10 ”duvar içi / tavan subwoofer hoparlörüdür. Sadece 104 mm'lik dahili derinlik CS1000S'yi neredeyse her duvara veya tavana sığdırır ve hoparlörün kullanıldığı ortamla uyum sağlamak için istenen herhangi bir renkte boyanabilir. Bu subwoofer düşük frekansların mükemmel bir çoğalmasını sunar. WS ve CS serisi gibi diğer tavan veya duvar içi hoparlörlerle birlikte kullanılması idealdir. Güçlü ABS'den yapılmıştır ve kolay montaj için gerekli kurulum aksesuarları ve bağlantı kelepçeleri ile donatılmıştır. Hoparlörün konisi tamamen neme dayanıklı olarak işlenir, bu nedenle nemli odalarda veya dış mekan uygulamalarında da kullanılabilir. CS1000S, 100 Watt RMS çıkış gücüne ve maksimum 200 Watt güce sahip 10 ”düşük frekanslı bir woofer'a sahiptir.
SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Maks. Güç 200 W
RMS Gücü 100 W
İç direnç 8 Ω
Ses Basıncı (Maks. W / 1m) 108 dB
Konektörler Kablo kelepçeleri
Sıklık Tepki (± 3 dB) 50 Hz - 250 Hz
Aralık (-10 dB) 28 Hz - 300 Hz
Karşıdan karşıya geçmek Sıklık 250 Hz
tip Pasif yerleşik
Dağılım Yatay 180 °
Dikey 180 °
Sürücüler LF 10”
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
boyutlar 304 x 304 x 104 mm (G x Y x D)
Kesim ölçümü 270 mm (Ø)
Dahili derinlik 70 mm
Ağırlık 3.600 kilo
İnşaat ABS
Ön kaplama Beyaz alüminyum ızgara
Montaj Pençe kelepçeleri
Renkler Beyaz (RAL9010) (CS1000S / W)
Aksesuarlar Dahil Montaj desteği
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Audac CS1000S/W Tavan veya Duvar İçi Subwoofer 100W/8 Ohm 200 Watt Audac CS1000S/W Tavan veya Duvar İçi Subwoofer 100W/8 Ohm 200 Watt En İyi Fiyatlarla, Anında Destek, Hızlı Teslimat, 2 Yıl Distribütör Garantili Ürünler, Proje Uygulama Stüdyo │ DJ │ Sahne │ Ses │ Işık │ Görüntü │ Ev Eğlence CS1000S/W