Audac AMP20MK2 Mini Stereo Amfi 2x15W 4 Ohm
Stok Kodu
AMP20MK2
Kategori
Garanti Süresi
2 Yıl
0,00 TL
Saat 15:00'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilecektir
AUDAC AMP20MK2 Mini stereo amplifier 2x15W 4 OHM
SİSTEM ÖZELLİKLERİ
THD + N (@ 1 kHz) <% 0,1
Çapraz konuşma (@ 1 kHz) <-75 dB
Sinyal / Gürültü > 95 dB
verim % 87
Soğutma Konveksiyon soğutmalı
Koruma Aşırı ısınma
Aşırı yükleme
DC Kısa devre
Sinyal sınırlayıcı
Enerji sertifikası Energy Star 3.0
çıktılar tip 1 x Stereo Hoparlör
Bağlayıcı 4 pimli Euro Klemens (Genişlik - 5,08 mm)
Güç Arz 24V DC (PSD241 anahtarlama Güç kaynağı dahil 100 ~ 240V AC / 47 ~ 63 Hz)
Girdiler Dengeli Stereo tip 1 x Stereo Dengeli Çizgi
Bağlayıcı 2 x 3 pimli Euro Klemens (Genişlik - 3.81 mm)
İç direnç 20 kΩ
Hassasiyet (1W / 1m) -12 dBV ~ +12 dBV
Dengeli Mikrofon tip 1 x Dengeli Mikrofon
Bağlayıcı 3 pimli Euro Klemens (Genişlik - 3.81 mm)
İç direnç 47 kΩ
Hassasiyet (1W / 1m) -50 dBV ~ -18 dBV
Diğer Bağlayıcı RJ45
tip 1 x Uzaktan Ses denetleyicisi
Bağlayıcı RJ45
Güç tüketim Yanında olmak 0,8 W (PSD241 dahil)
RMS Gücü @ 4 Ω Stereo 2 x 15 W
@ 8 Ω Köprü 30 W
@ 8 Ω Stereo 2 x 7,5 W
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
boyutlar 108 x 44 x 165 mm (G x Y x D)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Audac AMP20MK2 Mini Stereo Amfi 2x15W 4 Ohm Audac AMP20MK2 Mini Stereo Amfi 2x15W 4 Ohm En İyi Fiyatlarla, Anında Destek, Hızlı Teslimat, 2 Yıl Distribütör Garantili Ürünler, Proje Uygulama Stüdyo │ DJ │ Sahne │ Ses │ Işık │ Görüntü │ Ev Eğlence AMP20MK2